Strefa Relaksu

Masaż i odpoczynek w dzisiejszym zabieganym świecie to podstawa zdrowej skóry. Zadbamy o relaks podczas zabiegu. 

Rytuały pielęgnacyjne

Marzenie o skórze promiennej, gładkiej i jędrnej. miłej w dotyku, rozjaśnionej 

Zabiegi specjalistyczne

Indywidualnie dobrane terapie z holistycznym podejściem, przemyślane i dobrze zaplanowane procedury zabiegów specjalistycznych zapewniają widoczne efekty.

Ciąża

W czasie ciąży przyszła mama przeżywa niezwykłe chwile. Ten szczególny czas potrzebuje spokoju i relaksu, chce czuć się bezpieczna i szczęśliwa, a także piękna. 

Zabiegi bankietowe

Każda z nas marzy o pięknym wyglądzie podczas i imprezy czy wielkiego wyjścia. Poczuj się wyjątkowo.

Terapia wodorowa

HydroPeel H2 to wieloetapowe oczyszczanie i regeneracja skóry. HydraPeel H2 to zabieg oczyszczania wodorowego. Polega na wprowadzaniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru, które oczyszczają komórki skóry. Wodór wprowadzany jest za pomocą strumienia wody pod ciśnieniem. Dzięki niewielkim rozmiarom pierwiastka i małej masie, wodór może zostać wprowadzony do głębokich struktur skóry. Po dotarciu tam, eliminuje wolne rodniki, które powodują pojawianie się oznak starzenia się skóry.

Stylizacja oprawy oczu

Oczy to zwierciadło duszy, a piękne brwi to wizytówka każdej kobiety.

Pielęgnacja domowa i kosmetyki

Niezwykle istotna część zdrowego funkcjonowania naszej  skóry. Nieprawidłowa może wyrządzic wiele szkody,a indywidualnie zaplanowana potęguje efekty zabiegów. Zapraszamy na konsultacje.