Stworzyliśmy takie miejsce w jakim sami chcielibyśmy się znaleźć szukając relaksu i specjalistycznej opieki nad ciałem.

  W zabytkowych murach stacji kolejowej o niepowtarzalnym klimacie  spotykamy się z Wami w kameralnej atmosferze komfortu, ciepła i serdeczności. To dzięki Wam  nasza praca daje ogrom satysfakcji. 

   Beauty Coach oferuje szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, ciała oraz stóp. Do Waszej dyspozycji mamy również sklep internetowy z pielęgnacją domową, która jest dla nas niezwykle ważnym etapem pracy z Waszą skórą. 

 
  Oddaj się w nasze ręce i pozwól nam zadbać o Ciebie.
 
 

Team

Paulina

  Właścicielka,  menager  i pracownik  „Beauty Coach”. Dba o atmosferę, bezpieczeństwo i standart obsługi klienta oraz wysoką jakość usług.
  Wykonuje zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy oraz ciała. Specjalizuje się w cerze problematycznej oraz dojrzałej.
  Ogromną uwagę przywiązuje do strefy relaksu w naszym  gabinecie.  Wytycza drogę do uzyskania zdrowej i promiennej skóry, dbając o nią podczas rytuałów urodowych jak i odpowiednio dobraną pielęgnacją domową. 
  Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie w branży beauty przerodziło się w pasję i misję  poprawy jej kondycji, a za czym idzie Waszego samopoczucia .  
  Pełna pozytywnej energii oraz dobrego humoru dba o każdego klienta z największą starannością.
  Kieruje się zasadą, ze zmian nie należy się bać, trzeba się nimi cieszyć. A  miejsce stworzone przez lata pracy jest spełnieniem marzenia i drugim domem. 
  Hobby fotograficzne, które intensywnie wykorzystuje w pracy cieszy Wasze oko na firmowych mediach społecznościowych.

Aleksandra